Ienākt

Uzņēmums ar vēsturi

Vietējais ģimenes uzņēmums Sudrablīnis jau vairāk kā 20 gadus veiksmīgi darbojas gan vietējā, gan eksporta tirgos, piedāvājot kvalitatīvus produktus vairāk kā 20 pasaules valstīs! Uzņēmums nesen ir spēris nozīmīgu soli uz priekšu pretim klientiem un šogad izveidojis jaunu zīmolu ar nosaukumu EXPRESS GOURMET, lai piedāvātu ikvienam nogaršot un novērtēt jaunu restorānu klases ēdienu kategoriju, baudot viegli pagatavojamus, svaigus un gardus ēdienus ikvienam, kas radīti pēc īpašām šefpavāru receptēm.

Ēdieni sākotnēji būs pieejami ikvienam, kura dzīvesvieta ir Rīga, tos pasūtot ar piegādi uz mājām mūsu mājas lapā vai arī iegādājoties tos pie mūsu partneriem Latvijā. Tāpat nodrošināsim ēdienu piegādes uz Rīgas birojiem, lai darbiniekiem būtu lieliska iespēja tos novērtēt savā ikdienā.

Kā arī ēdienus būs iespējams iegādāties mūsu mājas lapā un saņemt personīgi darba dienās no 9.00-16.30 mūsu birojā  Rīgā, Vecmīlgrāvī, A.Dombrovska ielā 23, LV-1015, kontakttelefons: +371 28345333

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes – nelielas teksta datnes, kuras tiek saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Uzzināt vairāk!